SURFi – Biznes w zasięgu ręki
aWiadomości Rynek Turystyka Turystyka

Chicago, Seattle i Waszyngton w kolejnej, trzydniowej ofercie Air France KLM.

Spełnij swoje marzenie i wybierz się do Stanów Zjednoczonych korzystając z najnowszej oferty Air France KLM. Tylko przez trzy najbliższe dni przeloty do Chicago można kupić od 2059 PLN, a do Seattle i Waszyngtonu – już od 2399 PLN! Warunkiem skorzystania z promocyjnej ceny jest wykupienie biletu do 19 lipca br., a podróż należy zaplanować pomiędzy 23 sierpnia br. a 31 marca 2015 roku.

 

Ciesz się rytmem Wietrznego Miasta!

Najniższą cenę w ofercie Air France KLM otrzymało miasto, szczególnie bliskie sercom wielu Polakom – Chicago. Przelot do Windy City, jak również bywa ono określane, dostępny jest w cenie już od 2059 PLN. Chicago zachwyci nawet najbardziej zaprawionego podróżnika. Miasto słynie z doskonałej lokalizacji, nad brzegiem jeziora Michigan i ogromnych drapaczy chmur. Doskonałe punkty widokowe znajdują się w budynkach Willis Tower i John Hancock. Niezapomnianych wrażeń dostarczy takżewycieczka do Millennium Park, Field Museum i Lincoln Park Zoo.

 

Jazz, blues i Chicago są ze sobą nierozerwalnie związane. Chicagowski styl jazzowy znany z improwizacji solowej, usłyszysz w dziesiątkach klubów rozsianych po całym mieście. Jeśli wolisz zakupy, odwiedź Michigan Avenue. Część, która nazywa się Magnificent Mile oferuje luksusowe domy towarowe, najwyższej klasy restauracje i hotele. Zlokalizowane są tam również m.in. Art Institute of Chicago, Akwarium Shedda (jedno z piękniejszych na świecie!) oraz kompleks McCormick Place (gdzie odbywają się doroczne zawody Chicago Auto Show) i stadion sportowy na którym mecze futbolu amerykańskiego rozgrywa drużyna Chicago Bears. Z kolei na terenie Navy Pier znajduje się duży plac zabaw dla dzieci, a z długiego mola położonego wśród palm i fontann, rozpościera się bajeczny widok na jezioro Michigan.

 

Poczuj klimat i zapomnij o bezsennych nocach!

Kolejną propozycją na wakacyjny (i nie tylko) wyjazd w ofercie Air France KLM jest Seattle (dostępne teraz już od 2399 PLN), zobrazowane m.in. w filmie w reżyserii Nory Ephron „Bezsenność w Seattle”. Miasto jest  jednym z najpiękniej położonych w USA. Zapierająca dech w piersiach przyroda jest najsilniejszym atutem tego miejsca. Miasto otoczone jest przez wodę i góry. Warto wybrać się na spacer do jednego z wielu parków czy wynająć łódź na jeziorze Lake Union. Miłośnicy nowoczesnej architektury powinni odwiedzić Seattle Central Library, bibliotekę wykonaną w całości ze szkła projektu holenderskiego architekta Rema Koolhaasa. Natomiast nie lada atrakcji może dostarczyć Seattle Aquarium na Elliot Bay – pod tamtejsze molo regularnie podpływa trzeci, co do wielkości rekin na świecie.

 

Odwiedź miejsce, gdzie bije polityczne serce Ameryki!

W podobnej  cenie (od 2399 PLN) wpromocji francuskiego przewoźnika można zakupić przelot doWaszyngtonu. Na miejscu można podziwiać liczne zabytki, odkryć modną ulicę U Street Historic District. Lecz przede wszystkim zobaczyć Deklarację Niepodległości w Archiwum Narodowym! Można także wstąpić do Old Post Office Pavilion czy odwiedzić grób Johna F. Kennedy’ego na cmentarzu Arlington.

 

Zwróć uwagę na dodatkowe opcje!

Przed planowaną podróżą liniami Air France KLM warto zapoznać się z różnymi udogodnieniami na pokładzie samolotu, które możemy wykupić za dodatkową opłatą. Możliwości jest wiele, m.in. wykupienie specjalnego miejsca z większą przestrzenią na nogi czy dodatkowych posiłków serwowanych poza standardowym cateringiem. W cenie już od 12 euro do wyboru są m.in. potrawy kuchni włoskiej, francuskiej i orientalnej. Bezpłatnie na lotach dalekiego zasięgu każdy pasażer do dyspozycji ma przy swoim fotelu indywidualne zestawy rozrywki (np. darmowe filmy, gry i muzyka).

Bilety lotnicze dostępne w najnowszej ofercie Air France KLM dostępne są na stronach www.airfrance.pl i www.klm.plpod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444, a także w biurach podróży na terenie całego kraju.

 

***

 Air France KLM 

Grupa Air France KLM jest znaczącym graczem w branży transportu lotniczego i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Obecnie Air France KLM może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów i transportem 1,4 miliona ton ładunków rocznie. Grupa obsługuje łącznie 243 porty lotnicze zlokalizowane w 100 krajach, a jej flota liczy 573 samoloty. Linie, posiadające porty macierzyste na lotniskach Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol, obsługują łącznie ogromną sieć połączeń. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 21 milionów członków.  Air France KLM wspólnie z partnerami – liniami Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. Air France i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 20 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń – ponad 15,5 tysiąca lotów dziennie, do 1000 miejsc, w 187 krajach. Więcej informacji o Air France KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com. Szczegóły na temat najnowszych promocji cenowych dostępne są na stronach: www.airfrance.pl oraz www.klm.pl oraz pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444.

Grupa Air France KLM po raz 5 została światowym liderem w kategorii „Transport” w rankingu przedsiębiorstw uwzględniających w swojej polityce cele społeczne i ekologiczne The Dow Jones Sustainability Index 2013 (DJSI). Ponadto Grupa utrzymała 24 lokatę wśród najbardziej zrównoważonych firm na świecie. Linie Air France KLM są również 9 rok z rzędu liderem w sektorze „lotnictwo”.

 

Kontakt dla prasy:

Agnieszka Plewczyńska, Air France KLM Poland

Tel: +48 (22) 556 64 41

email: agplewczynska@airfrance.fr

Dorota Kaźmierska, 101dot

Tel: +48 600 348 043

email: dorota.kazmierska@101dot.pl

Małgorzata Finkelsztejn, 101dot

Tel: +48 667 068 247

Email: malgorzata.finkelsztejn@101dot.pl

 

 

Related posts

Lamborghini zamiast skarpet?

Bezpłatne szkolenie: Podatek VAT 2011

admin

Nie wszyscy emeryci muszą rezygnować z pracy

admin