SURFi – Biznes w zasięgu ręki
Artykuły Artykuły aWiadomości Europa Polska

Informacja po spotkaniu firmy Imtech i władz Miasta Wrocław w sprawie Stadionu Miejskiego

Imtech Polska pragnie poinformować opinię publiczną o nieścisłych i nieprawdziwych twierdzeniach generalnego wykonawcy, firmy informacja-po-spotkaniu-firmy-imtech-i-wladz-miasta-wroclaw-w-sprawie-stadionu-miejskiegoMax Bögl, w odniesieniu do sytuacji na Stadionie we Wrocławiu. Wszystkie stwierdzenia przedstawicieli tej firmy mijają się z rzeczywistością.

Faktem jest, iż kierownictwo budowy ze strony firmy Max Bögl opuściło w okolicach południa w czwartek 5.04 budowę Stadionu Miejskiego i udało się na urlop wielkanocny, podczas gdy zarząd Imtech Polska wyjechał do Wrocławia, by z kierownictwem miasta szukać rozwiązania zaistniałej sytuacji.

Imtech Polska, w przeciwieństwie do firmy Max Bögl podejmuje istotne wysiłki, aby zakończyć terminowo wszystkie prace, tj. by Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej mogły się odbyć terminowo. W tym czasie kierownictwo budowy ze strony firmy Max Bögl zamierza pojawić się na budowie najwcześniej w poświąteczny wtorek.

Przed kilkoma minutami Imtech Polska, po bezpośrednich negocjacjach z władzami miasta Wrocław osiągnął porozumienie, iż dojdą do skutku odbiory techniczne instalacji przeciwpożarowej z przedstawicielami straży pożarnej. Władze miasta Wrocław oraz Imtech Polska opracowują w tej chwili wspólne oświadczenie dla mediów.

Imtech Polska będzie kontynuował prace, jak czynił to do tej pory, pomimo faktu, iż generalny wykonawca Max Boegl nie wydaje się na tyle odpowiedzialny, by zareagować tak samo.

Imtech Polska i władze miasta Wrocław uzgodniły także, iż będą kontynuować negocjacje w zakresie rozwiązania problemu wokół Stadionu Miejskiego.

 

Źródło: Informacja Prasowa

Related posts

In fringilla ante leo, a sagittis magna dapibus eu

admin

Na jakich zasadach odlicza się składkę zdrowotną?

E-pisma w modzie

Leave a Comment