SURFi – Biznes w zasięgu ręki
Fryzjerskie usługi Kosmetyki Mazowieckie Salony piękności Uroda Warszawa Województwo

Instytut Kosmetyki Ciała AldaSpa

AldaSpa to ekskluzywny Instytut Kosmetyki Ciała znajdujący się w Pałacu Kultury i Nauki. Kobiety oraz mężczyźni, którzy przekraczają próg AldaSpa wiedzą, że mogą liczyć na wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie fryzjerstwa, kosmetyki twarzy i ciała oraz manicurze i pedicuru. AldaSpa to miejsce pielęgnacji i porad, gdzie kobiety i mężczyźni mogą bez skrępowania mówić o swoich potrzebach i oczekiwaniach.
Nasi specjaliści są po to, aby zająć się indywidualnie każdym klientem, każdy kto do nas trafi poczuje się wyjątkowo.
Pielęgnacja ma nie tylko służyć urodzie, lecz jednocześnie powinna sprzyjać wyciszeniu, relaksowi i poprawić samopoczucie.

Województwo mazowieckie
Warszawa
Plac Defilad 1
tel: +48 22 487 88 28
+48 22 656 64 00

www.aldaspa.pl


W swej ofercie takie zabiegi jak: oxybrazja, mezoterapia bezigłowa, fale radiowe RF, mikrodermabrazja, sonoforeza, jonoforeza, kawitacja, silne peelingi i wiele innych. Oferujemy pełną gamę masaży od relaksacyjnych po rehabilitacyjne. Posiadamy kapsułę BioStart do mokrych zabiegów na ciało takich jak czekolada, borowina czy algi morskie. Wykonujemy stylizacje paznokci metodą żelową oraz akrylową a posiadając pełną gamę kolorów lakierów hybrydowych. Instytut Kosmetyki Ciała AldaSpa w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie ma w swej ofercie także usługi fryzjerskie.

 

[GMP-Map]

Related posts

Firma: FERRERO POLSKA Sp. z o.o.

Ozdoby choinkowe: Art-Series

Salon Fryzjerski – Kosmetyczny: EUPHORIA