SURFi – Biznes w zasięgu ręki
aWiadomości Polska

Łatwa i przyjemna wymiana waluty? Wystarczy kilka kliknięć

Wyjeżdżasz na wakacje i pilnie potrzebujesz innej waluty? Dostałeś pieniądze w prezencie od mieszkającej za granicą rodziny i nie masz jak ich wydać? Nie ma powodów do niepokoju! Wystarczy kilka minut i Twój problem zostanie rozwiązany.

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał problem z wymianą waluty. Brak kantoru w okolicy czy nieodpowiadające nam godziny otwarcia to tylko niektóre z barier, które mogą sprawić, że nie jesteśmy w stanie w stanie zrealizować tego zadania, a co za tym idzie, wejść w posiadanie potrzebnej nam w danym momencie jednostki monetarnej. W dzisiejszych czasach coraz więcej spraw załatwiamy jednak przez Internet. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo nie ruszając się z domu możemy zrobić zakupy czy opłacić rachunki. Możemy też wejść w posiadanie interesującej nas waluty. Wystarczy poświęcić kilka minut, aby stać się posiadaczem środków niezbędnych do wykonywania transakcji np. podczas wizyty w innym państwie.

Kantor internetowy RKantor.com oferuje Państwu możliwość wymiany waluty po korzystnym kursie. Bez wychodzenia z domu! Jest to jedno z najnowocześniejszych narzędzi do wymiany i transferu walut, które dodatkowo zostało wyposażone w kilka interesujących i dostępnych jedynie tu funkcjonalności. Jest to również pierwszy i jedyny bankowy kantor internetowy w Polsce, który będzie działał jako wydzielony z banku podmiot. Rkantor.com prowadzony jest bowiem przez spółkę Raiffeisen Solutions, której właścicielem jest Raiffeisen Bank Polska. Pozwala to na zastosowanie charakterystycznych dla bankowości, bardzo wysokich standardów w zakresie bezpieczeństwa środków klientów oraz ich danych osobowych, dzięki czemu kantor Grupy Raiffeisen wyróżnia się spośród innych kantorów internetowych obecnych na rynku.

Dwa sposoby wymiany walut, powiadomienia SMS. 24h na dobę, 7 dni w tygodniu
W ofercie internetowego kantoru znajdą Państwo 19 walut on-line oraz 170 par walutowych . Jest to niezwykle ważne, ponieważ pozwala to na wykonywanie operacji bez konieczności przewalutowania na PLN.

Przewidziano dwa sposoby wymiany walut. Pierwszy to po prostu zakup waluty po kursie, który zawsze wyświetlany jest na stronie kantoru. Drugi ma charakter giełdy walutowej – klienci serwisu sami między sobą określają cenę zakupu i sprzedaży. Transakcje zawierane są po kursie, z opcją „chcę sam określić kurs” (zlecenie z limitem ceny) oraz „po cenie nie gorszej niż” (zlecenie stop loss). Dla ułatwienia można ustawić specjalny alert SMS, który poinformuje użytkownika o osiągnięciu założonej ceny. Waluty na giełdzie walutowej można wymieniać 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Rkantor.com współpracuje z 10 bankami w Polsce. W najbliższym czasie planuje otwarcie rachunków w Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Przyjmuje przelewy błyskawiczne z 10 największych banków w Polsce, dzięki czemu transakcję zakupu waluty można zrealizować nie tylko wygodnie i bezpiecznie, ale też bardzo szybko. W przypadku 10 wspomnianych banków, w standardowych godzinach ich pracy – zwykle między 8.00 a 18.30, informację dotyczącą konkretnych banków można znaleźć na stronie kantoru – Rkantor.com księguje wpłatę po ok. 15 minutach od realizacji przelewu, a wypłaty waluty na wskazany rachunek dokonuje po ok. godzinie od realizacji transakcji.

Bezpłatne prowadzenie rachunku i wygodne korzystanie
Rejestracja w Rkantor.com i prowadzenie rachunku są bezpłatne. Również darmowe są przelewy krajowe we wszystkich obsługiwanych obecnie walutach. Kursy walut w Rkantor.com są bardzo korzystne w porównaniu do innych ofert na rynku. Do tego można je jeszcze obniżyć dzięki punktom, które są przyznawane po każdej transakcji. Wystarczy, że użytkownik zaznaczy chęć skorzystania z punktów, a będzie mógł nabyć walutę po cenie uśrednionej, bez spreadu.

Już dziś załóż konto w RKantor.com i korzystaj z wszystkich usług przygotowanych dla klientów! Serwis przygotowany został w trybie RWD, zatem użytkownicy komputerów, smartfonów i tabletów nie będą mieli problemów ze skorzystaniem z niego – przystosuje się dynamicznie do wielkości ekranu na jakim będzie wyświetlany. Planowane jest także uruchomienie aplikacji mobilnej.

Sprawdź szczegóły:rkantor

Related posts

Netykieta, czyli jak się zachowywać w sieci

admin

Żniwa kryzysu a sprzedaż spółki

admin

Jak przeciwdziałać praniu brudnych pieniędzy?

Leave a Comment