Międzynarodowa Konferencja o Ochronie Danych Osobowych

40

polityki ochrony danychMinisterstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji wspólnie z Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych organizują Międzynarodową Konferencję o Ochronie Danych Osobowych. Spotkanie odbędzie się 21 września br. w Warszawie.

Konferencja jest organizowana w ramach projektu współfinansowanego przez Komisję Europejską. Celem tego projektu jest identyfikacja aktualnych potrzeb dotyczących ram prawnych ochrony danych osobowych na poziomie europejskim oraz polityki ochrony danych.

Partnerami konferencji są m.in. węgierskie Ministerstwo Administracji Publicznej i Sprawiedliwości, hiszpańskie Ministerstwo Sprawiedliwości, Rada Europy, Komisja Europejska, węgierski Parlamentarny Rzecznik Ochrony Danych i Wolności Informacji i Akademia Prawa Europejskiego. Konferencja jest organizowana w ramach Prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej. W czerwcu br. podczas prezydencji węgierskiej Konferencja o Ochronie Danych Osobowych odbyła się w Budapeszcie.

Więcej informacji o konferencji znajduje się na stronie internetowej Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych: www.conference2011.giodo.gov.pl

Patronami medialnymi konferencji są: „Dziennik Gazeta Prawna” i „Computerworld”.

Źródło: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here