SURFi – Biznes w zasięgu ręki
Artykuły Artykuły Firma Porady

Nowy Przewodnik po usługach Siódemki

Firma kurierska Siódemka udostępniła zaktualizowany Przewodnik ponowy-przewodnik-po-uslugach-siodemki usługach. Najistotniejsze zmiany wprowadzone w nowej edycji Przewodnika to rozszerzenie usługi 7 Next Day 10:00 o nowe miejscowości oraz wprowadzenie kodów QR. Opracowanie to jest kompletnym źródłem wiedzy na temat rozwiązań narzędziowych oraz usług kurierskich Siódemki.

Przewodnik zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat współpracy z Siódemką. Dzięki niemu Klienci dowiadują się jak szybko i sprawnie korzystać z jej usług oraz zapoznają się z nowościami w zakresie innowacyjnych rozwiązań narzędziowych.

Zmianom uległa oferta w serwisie krajowym, dotycząca usługi 7 Next Day 10:00. Ilość miejscowości, z gwarantowanym dostarczeniem przesyłki do godziny 10 dnia następnego po nadaniu, zwiększyła się do 168 miejscowości w całej Polsce. Bliźniacza usługa – 7 Next Day 12:00 – gwarantująca dostarczenie przesyłki do godziny 12, obejmuje swoim zasięgiem 313 miejscowości.

– Poszerzenie usługi 7 Next Day jest kolejnym krokiem w kierunku zapewnienia jak największej sieci dostaw z zastrzeżeniem godziny odbioru. Z usługi tej korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale przede wszystkim menedżerowie sklepów internetowych, dla których dostarczenie wysyłanego towaru do odbiorcy w jak najkrótszym terminie jest kluczowym czynnikiem przewagi konkurencyjnej – tłumaczy Marcin Kruszyński, PR Manager, Siódemka SA.

Nowy Przewodnik po usługach został wyposażony także w kody QR. To coraz popularniejsze rozwiązanie jest udogodnieniem pozwalającym na bardzo szybkie dotarcie do właściwej informacji.

– W Przewodniku po usługach wprowadzone kody QR pozwalają także na coś więcej – bezpośrednie dotarcie do właściwego formularza usługi czy rozwiązania narzędziowego. Znacząco poprawia to efektywność pracy i sprawia, że opracowanie spełnia funkcję aplikacji ułatwiającej nawigację po usługach i produktach oferowanych przez Siódemkę – podkreśla Marcin Kruszyński.

Najnowszy Przewodnik po usługach dostępny jest na stronie: www.siodemka.com

 

Źródło: Informacja Prasowa

Related posts

Polski Chomik – we wtorek wyruszy po próbki kosmicznego gruntu

Czy Polaków stać na telewizję cyfrową?

Ocena maszyn pod względem minimalnych wymogów bhp

admin

Leave a Comment