SURFi – Biznes w zasięgu ręki
Lubuskie Media Słubice Wideofilmowanie

Wideofilmowanie: „Arczi” w Słubicach

Firma od 5 lat zajmuje się filmowaniem uroczystości związanych z zawarciem związku małżeńskiego – zarówno cywilnego jak i kościelnego. W tym czasie zdobyła niezbędne doświadczenie i wypracowała styl pracy gwarantujący wysoką jakość oferowanych usług.

Województwo lubuskie
69-100 Słubice
ul. I Maja 1A/2
tel. 609 847 502
www.arczi.pl

Do filmowania obrzędów kościelnych posiada niezbędne zezwolenia wydane przez Zielonogórsko – Gorzowską Kurię Diecezjalną.

Podczas filmowania stale używane są dwie kamery klasy HDV – CANON XH-A1s. Filmowanie z użyciem dwóch kamer jednocześnie, pozwala na pełniejsze zarejestrowanie przebiegu uroczystości, znacznie uatrakcyjnia film i powoduje, że jest on bardziej dynamiczny i nie jest „nudny” w czasie oglądania.

Film montuje się przy użyciu zaawansowanych programów edycyjnych, wzbogacany jest czołówką, klipami, prezentacjami zdjęć oraz muzyką i innymi elementami każdorazowo uzgadnianymi z Parą Młodych. Interaktywne menu oraz okładka i nadruk na płytach zawierają zdjęcie Pary Młodej oraz ich imiona i nazwiska przez co nie są one „szablonowe”. Efekt finalny to 2-3 płyty DVD oraz dodatkowo – na życzenie klientów – płyta Blu-ray i/lub płyta DVD z filmami w formacie mkv.
[GMP-Map]

Related posts

Księgarnia POD HERMESEM

admin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Certus S.C.

admin

Porty Żeglugi Bydgoskiej Sp. z o.o. – Port Handlowy

admin