SURFi – Biznes w zasięgu ręki
Artykuły Oprogramowanie Technologie Telefonia

Wystartowała aplikacja umożliwiająca przechowywanie kart lojalnościowych w telefonie

Kilka dni temu oficjalną premierę na system iOS miało caartoo, polska aplikacjawystartowala-aplikacja-umozliwiajaca-przechowywanie-kart-lojalnosciowych-w-telefonie mobilna umożliwiająca przechowywanie kart lojalnościowych w telefonie. Aplikacja jest już bezpłatnie do pobrania w App Store.

caartoo ułatwia zarządzanie i przechowywanie kart lojalnościowych w smartfonach. Użytkownik może dodać dane swojej karty lub zrobić jej zdjęcie, a następnie w wygodny sposób przechowywać ją w wersji elektronicznej w telefonie. Kody kreskowe kart mogą być bez problemu skanowane przy kasie wprost z ekranu komórki.

Już w pierwszym tygodniu aplikacja znalazła się na pierwszym miejscu najchętniej ściąganych aplikacji finansowych na platformę iOS, pokonując między innymi aplikacje przygotowane przez mBank, Pekao SA czy Inteligo.

caartoo znaleźć można w App Store w kategorii „Finanse”. Wkrótce uruchomiona zostanie wersja dla posiadaczy telefonów z systemem Android, trwają również prace nad wersją przeznaczoną na platformę Windows Mobile.
Więcej informacji na  www.caartoo.com  oraz  www.fb.com.

 

Źródło: Informacja Prasowa

Related posts

Uniwersytet Śląski będzie uruchamiał międzykulturowe studia biznesowe

Wziąłeś kredyt, ale boisz się, że w razie Twojej choroby rodzina nie poradzi sobie z jego spłatą? Dowiedz się, jak możesz zabezpieczyć się przed taką sytuacją

admin

Fundusze Europejskie w telewizji, radio i prasie 15-21 sierpnia 2011 r.

Leave a Comment